اگر قرار است زبان انگلیسی یاد بگیرید، حتما از این آموزش استفاده کنید!

به شما پیشنهاد می کنیم، تا این آموزش را ندیده اید سراغ یادگیری زبان انگلیسی نروید ، چون:

حداقل 70 درصد صرفه جویی در زمان و هزینه

با آموزش های سایت لنگویج سنتر، مکان و زمان کلاس آموزشی را خودتان انتخاب می کنید. یعنی هر زمان، هر مکان و هر اندازه که برایتان مطلوب بود آنها را تماشا کنید. بنابراین هزینه های اضافه مثل رفت و آمد و تکرار کلاس و … حذف خواهد شد که هم در زمان و هم در هزینه های شما صرفه جویی قابل توجهی رخ خواهد داد.

پشتیبانی تلفنی واقعی و همیشه در دسترس خواهید داشت. در طول روز با ما تماس بگیرید و از مسائل و اهدافتان بگویید تا رایگان و خیلی کامل و جامع شما را راهنمایی کنیم. ما با اشتیاق کامل و کمال میل تجربیاتمان را در اختیار شما قرار می دهیم تا در مسیر آموزش زبان انگلیسی، کمتر ریسک و سعی و خطا کنید، بنابراین علاوه بر آنکه در هزینه و زمان شما صرفه جویی می شود، با شناخت بیشتر، سریع تر و دقیق تر به اهدافتان خواهید رسید و در این راه دچار سرخوردگی، یاس و ناامیدی نخواهید شد.

یادگیری آسان و لذت بخش

آموزش های زبان انگلیسی سایت لنگویج سنتر از سطح صفر شروع میشود ولی مباحث بسیار پیشرفته و مهم را بیان می کند که حتی اکثر زبان آموزان سطح پیشرفته در آن مشکل دارند. بنابراین این ساده گویی و شروع از صفر باعث می شود بدون هیچ مشکل و با درک کامل در طول آموزش ها، زبان انگلیسی را عمیق و حرفه ای یاد بگیرید.

ما از آموزش های تاریخ گذشته و سنتی استفاده نمی کنیم. آموزش های زبان انگلیسی سایت لنگویج سنتر در قالب ویدئو، صوت و فایل های متنی و تصویری و مطابق با مسائل روز ارائه می شوند که یادگیری زبان انگلیسی را برای شما بسیار راحت تر، لذت بخش تر می کند و به شما کمک می کنند درک بسیار عمیق تری از آموزش ها داشته باشید. علاوه بر آن می توانید از این آموزش ها روی گوشی تلفن همراه و یا ضبط صوت ماشین استفاده و در هر شرایطی به راحتی دانش زبان انگلیسی خودتان را ارتقاء دهید.

دستاوردهای آموزش زبان انگلیسی

با سایت لنگویج سنتر

انتظار شما از بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی :

از فیل زبان انگلیسی نترسید ... !

یادگیری زبان انگیسی دیگر ترسناک نیست

حتما شنیده اید برای بلعیدن یک فیل، باید آن را لقمه، لقمه کرد. ما در سایت لنگویج سنتر این لقمه های آموزشی ویدئویی، صوتی و متنی را برای شما آماده کرده ایم. لقمه های بسیار خوشمزه و مفید که آموزش زبان انگلیسی را برای شما لذید و لذت بخش می کند. شما با استفاده از این آموزش ها، بجای مشاهده پیشرفت بعد از پایان هر ترم،  پیشرفت خودتان را بعد از هر دقیقه و استفاده از این لقمه های آموزشی به وضوح مشاهده خواهید کرد.

قانون 20/80 در آموزش زبان انگلیسی

نکات کاربردی و مهم را یاد بگیرید

مثلا برای یادگیری لغات نیاز نیست دیکشنری را جلوی خودتان بگذارید و از اول تا آخر آن را یاد بگیرید. تنها 20 درصد از لغات دیکشنری هستند که اهمیت بسیار بالایی دارند که شما با یادگیری آنها تا 80 درصد در زمینه لغات انگلیسی توانمند خواهید شد. در یادگیری گرامر، مکالمه، خواندن و نوشتن نیز باید به همین گونه عمل کنید. ما این 20 درصدهای بسیار مهم را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا وقتتان با یادگیری مطالب بیهوده تلف نشود.

آیا می دانستید مسیر آموزش زبان انگلیسی 90 درصد زبان آموزان اشتباه است؟

آموزش زبان انگلیسی لنگویج سنتر

آموزش زبان انگلیسی : آیا می توانید در مورد رشته تحصیلی، کسب و کار خودتان و یا موضوعات دلخواه، حداقل ده دقیقه به انگلیسی صحبت کنید و یا حداقل 5 خط در مورد آن بنویسید؟

آیا هنگام تماشای فیلم های زبان اصلی ( زبان انگلیسی ) می توانید بدون توجه به زیرنویس، گفتگوهایی که در متن فیلم انجام می شود را متوجه شوید؟

آیا می توانید سخنرانی های افراد انگلیسی زبان که در حوزه مورد علاقه شما انجام می شود را در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی پیدا کنید و آنها را متوجه شوید؟

آیا می توانید فروشگاه ها و یا شرکت های مورد علاقه خود در خارج از ایران را پیدا کنید و با آنها تماس گرفته، گفتگو و درخواست اطلاعات کنید؟

سایت لنگویج سنتر به شما کمک می کند و راهکارهایی نشانتان می دهد که بدون وابستگی به هیچ موسسه، استاد و یا وب سایتی در مسیر اهدافتان قرار گیرید و در صورت تمایل تا تبدیل شدن به یک سخنران حرفه ای انگلیسی مسیرتان را ادامه دهید.

 

تماشای ویدئو زیر هشیارتان می کند تا تیر را به هدف بزنید